با انواع چادر آشنا شویم - خبرنامه خشکشویی آنلاین پاکلین
header

با انواع چادر آشنا شویم - خبرنامه خشکشویی آنلاین پاکلین


با انواع چادر آشنا شویم

2019/10/07    مد و فشن    بدون نظر

چادر یکی از پوشش های مورد علاقه ی خانم هاست که در موارد مختلفی همچون نماز، مجالس رسمی و مجالس و مهمانی های مختلفی کاربرد دارد.

چادر نوعی پوشش است که تمام قد و قامت بانوان را می پوشاند و همچنین این که دارای ویژگی هایی همچون گشاد بودن و سادگی است و دارای رنگ های مختلفی است که متداول ترین رنگی که همه ی مان با آن پارچه ی چادری را می شناسیم، رنگ مشکی است.

به دلیل این که چادر، پوشش پرکاربردی است و هر بانویی که به چادر علاقه دارد و چادر را به عنوان پوشش خود انتخاب کرده است هر ساله چندین پارچه چادر خریداری می کند دانستن نکاتی در مورد این نوع پارچه، خالی از لطف نخواهد بود.

چادر به تدریج و با گذشت زمان، سعی شد برای این که بانوان به پوشیدن چادر رغبت بیشتری نشان دهند از مدل های مختلفی برای چادر استفاده شود تا بانوان بیشتر جذب چادر شوند که در ادامه چند مدل چادر را معرفی می کنیم.

چادر ساده

چادر ساده مدل اولیه و معمولی چادر است که معمولا خانم ها اکثرا از این مدل چادر استفاده می کنند، به طوری که می توان گفت تمام خانم ها یک مدل چادر ساده را در خانه دارند.

این مدل چادر که هیچ گاه از مد نمی رود از نظر پوشیده بودن خوب است. اما برای بانوانی که فرزند کوچک دارند و یا این که می خواهند به خرید بروند و یا وسیله ای حمل کنند مناسب نیست.

چادر لبنانی

این نوع چادر همان طور که از اسم آن مشخص است ایده ی آن از لبنان و از لباس های خانم های لبنانی گرفته شده است. لبه های چادر لبنانی مانند عبا است و در قسمت آستین هم کش دارند و در جلو نیز دارای چند دکمه ی مخفی است.

این دکمه ها باعث می شوند که مانتویی که زیر چادر پوشیده اید دیده نشود. این نوع چادر ها برای خرید رفتن و همچنین سرکار رفتن مناسب است.

چادر ملی

چادر ملی اولین چادر طرح دار است که در ابتدای ورود خود، طرفداران و مخالفان زیادی داشت. نکته ای که در مورد این نوع چادر وجود دارد این است که به دلیل این که دست ها در این مدل چادر آزاد هستند برای خانم هایی که فرزند کوچک دارند و یا خانم هایی که می خواهند از کوله پشتی استفاده کنند مناسب است.

چادر جلابیب

چادر جلابیب دارای آستین تلسکوپی (آستین مخفی) بوده، و این باعث سهولت در انجام کارها شده است.همچنین با تعبیه زیپ مخفی در آستین، به راحتی در زمستان می توانید لباس های گرم در زیر آن بپوشید، و یا وضو بگیرید.

برچسب ها:

دیدگاه ها


Warning: Use of undefined constant have_comments - assumed 'have_comments' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/pakleanc/public_html/blog/wp-content/themes/mpk/comments.php on line 2

**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**
Notice: Undefined variable: user_ID in /home/pakleanc/public_html/blog/wp-content/themes/mpk/comments.php on line 15
نام و نام خانوادگی:   

پست الکترونیکی:   

آدرس وب سایت:   

  


تمامی حقوق این وب سایت برای خشکشویی آنلاین پاکلین محفوظ می باشد.