شستشوی لباس فرم اداری - خبرنامه خشکشویی آنلاین پاکلین
header

شستشوی لباس فرم اداری - خبرنامه خشکشویی آنلاین پاکلین


شستشوی لباس فرم اداری

۱۳۹۹/۰۲/۰۳    خشکشویی    بدون نظر

بطور معمول به همراه هر وسیله خریداری شده راهنمایی جهت استفاده صحیح، حفظ کیفیت و دوام محصول ارائه می‌شود، اگرچه این موضوع در صنعت پوشاک نیز مورد توجه تولید کنندگان و عرضه‌ کنندگان است اما همچنان برخی افراد با استفاده از روش‌های قدیمی اقدام به شستشوی البسه می‌کنند. رعایت نکات راهنمای شستشوی لباس فرم اداری سبب حفظ کیفیت و دوام لباس فرم اداری شما می‌شود.

تفکیک لباس ها

مهمترین و در عین حال ساده ترین نکته در شستشو، تفکیک لباس ها براساس رنگ و جنس پارچه است، شستشوی همزمان لباس ها با رنگ و جنس متفاوت سبب افت کیفیت لباس می‌شود.

لکه گیری لباس

در صورت ایجاد لکه روی لباس پیش از شستشو برای لکه گیری لباس اقدام کنید، بعضی از لکه ها از جمله لکه جوهر و لکه چربی پس از اولین شستشو ثابت می‌شوند.

شستشوی لباس با آب سرد

برخی بر این باورند که افزایش درجه حرارت آب سبب از بین رفتن لکه‌ها و تمیزتر شدن لباس می‌شود، در حالیکه افزایش درجه حرارت آب بر بافت پارچه تاثیر گذاشته و در مواردی سبب کاهش کیفیت پارچه می‌شود.

لباس‌های روشن

سفیدکننده و نرم‌کننده را بطور مستقیم روی لباس نریزید، همچنین قرار دادن لباس به مدت طولانی در آب حاوی سفیدکننده یا نرم‌کننده سبب آسیب به پارچه می‌شود.

در شستشوی فرمینه و انواع لباس فرم اداری زنانه، مانتو شلوار، کت شلوار و لباس های مجلسی، علاوه بر رعایت نکات عمومی شستشو لازم است جهت حفظ کیفیت و دوام دقت بیشتری لحاظ شود.

خشکشویی بهترین گزینه برای شستشوی لباس فرم اداری هست، اما در صورتی که امکان استفاده از این مراکز را ندارید، دقت کنید که در اولین شستشو لباس با آب سرد و ترجیحا با دست شسته شود، این کار سبب ثبات رنگ لباس شده و باعث می‌شود لباس پس از شستشو حالت بور پیدا نکند و نیز در بلندمدت تغییر رنگ کمتری داشته باشد.

برچسب ها:

دیدگاه ها


**ایمیل شما منتشر نخواهد شد**نام و نام خانوادگی:   

پست الکترونیکی:   

آدرس وب سایت:   

  


تمامی حقوق این وب سایت برای خشکشویی آنلاین پاکلین محفوظ می باشد.