خشکشویی آنلاین پاکلین

سوالات متداول درباره خشکشویی آنلاین پاکـلیــن

کافیست از اینجا برنامه پاکلین را دانلود و نصب کنید، سپس روز و ساعت دریافت و تحویل را وارد و سفارش خود را ثبت کنید. به همین راحتی...

برای راحتی شما، خشکشویی آنلاین پاکلین سه روش پرداخت در نظر گرفته است:
پرداخت اعتباری: شما می توانید در پاکلین به هر مقدار که می خواهید حساب خود را شارژ کرده و در موقع سفارش مبلغ از حسابتان کسر می شود.
پرداخت آنلاین: با استفاده از کارت های عضو شتاب در هر کجا که هستید می توانید پرداخت خود را انجام دهید.
پرداخت در محل: تیم پاکلین با در اختیار داشتن دستگاه کارتخوان در هنگام مراجعه به شما کمک میکند تا پرداخت راحتی داشته باشید و یا می توانید بصورت نقدی پرداخت خود را انجام دهید.

برای افزایش اعتبار می بایست وارد حساب پاکلین شده، سپس از منوی سمت راست، گزینه افزایش اعتبار را انتخاب و مبلغ مورد نظرتان را وارد نمایید. با اتصال به درگاه بانک، مبلغ از حسابتان کسر و به اعتبار پاکلین شما افزوده می شود.

پس از عضویت در خشکشویی آنلاین پاکلین به قسمت لیست سفارشات رفته و سوابق سفارشاتتان را ملاحظه نمایید

کافیست به لیست سفارشاتتان بروید و از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید. همچنین پاکلین از لحظه ثبت درخواست سفارش تا زمان تحویل لباس بصورت پیامک و notification شما را از هر مرحله کار مطلع میکند

چنانچه کد معرف را از طریق تلگرام، پیامک، ایمیل و یا از طریق اسکن کد (QR) ، برای دوستانتان ارسال کنید، با اولین ثبت سفارش، شما و دوستانتان از ما شستشوی رایگان هدیه میگیرید.

پاکلین با سالها تجربه در ارائه خدمات خشکشویی و در اختیار داشتن بهترین تیم ها در زمینه های فنی و اجرایی توانسته است راحتی، آسایش و کیفیت را با بهترین قیمت ها به شما مشتریان به ارمغان بیاورد.

چنانچه هنگام ثبت سفارش و یا در هریک از مراحل (از ابتدای ورود تا تحویل لباس) با مشکل مواجه شدید تیم پشتیبانی خشکشویی آنلاین پاکلین کنار شماست تا راه را برایتان هموار سازد. شما میتوانید از طریق گفتگوی تلفنی(28424607)، تلگرام(paklean_admin@)، ایمیل (support@paklean.com) و پیامک (ارسال عدد 1 به شماره 02184402)، با همکاران ما در پاکلین در ارتباط باشید.

پاکلین لباس های شما را می گیرد، توسط بهترین خشکشویی های تهران می شوید و اتو می کند و در آخر بصورت کاملا رایگان لباس های تمیزتان را تحویلتان می دهد.