header

قوانین و مقررات خشکشویی آنلاین پاکلین


مقدمه

خشکشویی آنلاین پاکلین در راستاي توجه به اصل مشتری مداری و به طور خاص رعايت حقوق مشتريان و به منظور شفاف سازی كيفيت خدمات ارائه شده اقدام به تنظیم توافق نامه و قوانین همکاری نموده است. در توافق نامه زیر، فرآیند ثبت نام و ارائه خدمات تحت این قوانین انجام می‌شود و ثبت سفارش به معنای پذیرش این توافق نامه می باشد.

تعاريف

خشکشویی آنلاین پاکلین: ارائه دهنده خدمات خشکشویی که در اين توافق نامه، خشکشویی آنلاین پاکلین ناميده مي شود.

کاربر: دريافت كننده خدمات كه از اين پس در اين توافق نامه کاربر ناميده مي شوند.

حساب کاربری

هر کاربر مجاز به ساختن یک حساب کاربری است. در غیر این صورت هیچگونه خدمت و تخفیفی به کاربر تعلق نمی گیرد و در صورت بروز آسیب به البسه، خسارتی از سمت خشکشویی آنلاین پاکلین به کاربر تعلق نمیگیرد و خشکشویی آنلاین پاکلین ازهرگونه مسئولیتی مبرا می باشد. در هنگام ثبت نام لازم است کاربر نام و نام خانوادگی صحیح و یک شماره موبایل (به نام شخص دارنده حساب کاربری باشد) و پست الکترونیکی معتبر تحت اختیار سفارش دهنده ثبت نماید. همچنین آدرس و موقعیت جغرافیایی قابل دریافت کاربر باید به طور صحیح و دقیق وارد گردد. در صورت تغییر آدرس و موقعیت جغرافیایی در طول انجام مراحل خدمات، کاربر موظف به اطلاع رسانی به خشکشویی آنلاین پاکلین می باشد در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین از هر گونه مسئولیت مبرا می باشد.

تمامی مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع خشکشویی آنلاین پاکلین برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌ رسانی به خشکشویی آنلاین پاکلین انجام نشده است مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهده شخص کاربر خواهد بود و خشکشویی آنلاین پاکلین از هرگونه مسئولیت مبرا می باشد.

کاربر به هیچ وجه مجاز به ارائه حساب کاربری خود به شخصی دیگر نیست. مسئولیت تمامی فعالیت‌های انجام شده با هر حساب کاربری برعهده شخص کاربر می‌باشد در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین از هرگونه مسئولیت مبرا می باشد.

خشکشویی آنلاین پاکلین برای ارتباط با کاربر و اطلاع رسانی از شرایط سفارش، مراحل سفارش، کلیه تراکنش های مالی، اطلاع رسانی های عمومی و همچنین اطلاع رسانی از کمپین های جاری اقدام به ارسال پیام کوتاه از طریق شماره ثبت شده کاربر در سیستم مینماید و کاربر از این موضوع اطلاع حاصل کرده و با عضویت در پاکلین و یا ثبت سفارش در پاکلین موارد فوق را پذیرفته و حق هر گونه شکایتی در این زمینه را از خود سلب میکند.

دریافت لباس

خشکشویی آنلاین پاکلین موظف است در بازه زمانی که کاربر برای دریافت در اپلیکیشن یا در بخش سفارش وب سایت تعیین کرده است، برای دریافت سفارش اقدام نماید.

برای لغو سفارش، کاربر موظف است تا قبل از شروع بازه زمانی تعیین شده برای دریافت البسه اقدام نماید و پس از آن به منزله‌ی پذیرفتن هزینه‌های مربوط به لغو سفارش می‌باشد.

در صورت معتبر نبودن اطلاعات وارد شده شامل آدرس، موقعیت جغرافیایی یا تلفن همراه و همچنین عدم امکان برقراری تماس با کاربر، خشکشویی آنلاین پاکلین می‌تواند آن درخواست را به صورت یک طرفه لغو نماید.

در صورت عدم درخواست کاربر مبنی بر ارائه قبض رسید دریافت البسه، خشکشویی آنلاین پاکلین از هر گونه مسئولیت در قبال تناقضات احتمالی البسه تحویلی و فاکتور الکترونیکی مبرا می باشد.

خدمات

کاربر قبل از تحویل البسه خود موظف است جیب های آن را بازبینی نماید، در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین هیچگونه مسئولیتی در قبال اشیا داخل جیب های البسه نخواهد داشت.

خشکشویی آنلاین پاکلین در قبال هر شی جانبی چسبانده شده به البسه تحویلی از جمله کمربند، سگک،دکمه، سنجاق قفلی، منجوق، لوگوی رنگ شده، زینت چرمی، پوست،علامت، زیپ، کلاه، یقه، تودوزی داخلی در صورت فقدان یا آسیب از هرگونه مسئولیتی مبرا می باشد.

هنگام بروز خسارت، در صورتی که آن قلم جزِئی از ست (مثل ست کت و شلوار، ست مبل، ست پرده) باشد، خشکشویی آنلاین پاکلین فقط در قبال قلم خسارت دیده مسئول است و جبران خسارت متوجه کل ست نمی باشد.

هچنین خشکشویی آنلاین پاکلین مسئولیتی در قبال موارد زیر ندارد:

در مورد اقلام خانگی (مانند پتو، ملحفه، روفرشی) و اقلام چوبی و نوبوک، عیوب و ایراداتی مانند چسب که زمان تولید در کارخانه مخفی بوده ممکن است بعد از مراحل شستشو نمایان شوند. هر چند در حین کار تمامی مراقبت ها به کار گرفته می شوند، خشکشویی آنلاین پاکلین قادر به مخفی نگه داشتن تمامی این عیوب نیست و ممکن است چسب ها و دوخت های به کار گرفته شده در زمان تولید به شکل اول بازنگردند.

در مورد رنگ پریدگی(کم رنگ شدن) و یا شکستگی پارچه هیچگونه مسئولیتی به عهده ندارد. خشکشویی آنلاین پاکلین هیچگونه تضمینی در قبال پاک شدن تمامی لکه ها (همانند لکه چربی ، مواد غذایی، سیاهی، جوهر، رنگ صنعتی و ...) ندارد و در صورتی که بعد از انجام عمل خشکشویی و شستشو باز هم لکه ای برجای ماند خشکشویی آنلاین پاکلین از هرگونه مسئولیت مبرا می باشد.

اگر در هنگام خشکشویی و حمل و نقل و یا در صورت مفقود شدن خسارتی به البسه وارد شود خشکشویی آنلاین پاکلین خسارت وارده را به طور عادلانه جبران خواهد کرد که در هر حال، بیشتر از 10 برابر اجرت خدمات مندرج در فاکتور نخواهد بود. خشکشویی آنلاین پاکلین با توجه به ارزش مستهلک شده اقلام مطابق جدول زیر به جبران خسارت اقدام می نماید:

پوشاک پوشاک
حوله تن‌پوش سنگین 3 لباس راحتی لباس راحتی ورزشی 2
پشمی 3 لباس راحتی معمولی 3
چرم یا جیر مصنوعی 3 کت اسپرت کتان 3
پشمی 4 چرم یا جیر مصنوعی 3
کاپشن و ژاکت بچگانه 2 پشمی 4
پنبه ای 3 کت وشلوار نخی و کتان 2
پر 3 نخی تابستانه 3
خزدار 10 چرم یا جیر مصنوعی 3
خز مصنوعی یا جیر 3 ابریشم 3
چرم، جیر، مخمل 5 قابل شستشو 2
نایلونی 2 پشمی زمستانی 4
پشمی 4 پلیور 3
بلوز 3 کروات 1
ردا، عبا و قبا 6 لباس زیر شورت 1
لباس های زنانه معمولی 2 زیر پیراهنی 2
نیمه رسمی 3 لباس پایه 1
ابریشمی 2 لباس فرم اداری 1
لباس شب کارشده زیاد 3 جلیقه 2
کار شده متوسط 5 اقلام خانگی
لباس رسمی 5 روتختی 6
دستکش پارچه ای 1 پتو پتوی مسافرتی 5
چرم 2 پتوی گلبافت 10
بارانی و بادگیر با رویه پلاستیکی 2 پتوی لایکو( پشمی) 5
فابریک 3 لحاف پر 5
لاستیکی یا پلاستیکی 3 پنبه ای 3
پیراهن زنانه 2 پرده حریر 3
اسپرت یا شومیز 2 فایبر گلس 3
پشمی یا ابریشمی 2 دراپه ضخیم 5
لباس اسکی شامل شلوار و کاپشن 2 معمولی 4
دامن 2 حریر 3
جوراب 1 فایبر گلس 4

خشکشویی آنلاین پاکلین جنس جدید را با قدیم جایگزین نمی کند، در نتیجه عمر و سن قلم باید ثابت شود. شرایط و حالت قلم یا اقلام، به جبران خسارت الویت دارد. در صورت تایید خسارت، ارزش مستهلک شده آن پرداخت خواهد شد.

گم شدن البسه

در صورتیکه به علت کوتاهی کارگاه های خشکشویی و یا در هریک از مراحل پردازش سفارش مشتری، اقلام مشتری مفقود شود پاکلین به مدت یکماه موضوع را بررسی کرده و درصورت عدم پیدا شدن آیتم، اقدام به جبران خسارت مینماید.

هزینه ها و نحوه پرداخت

نرخ خدمات لباس‌های ساده و معمولی در وبسایت و برنامه موبایل خشکشویی آنلاین پاکلین موجود می باشد. در خصوص لباس های خاص، قیمت نهایی قبل از انجام خدمات محاسبه و به کاربر اعلام خواهد شد.

فاکتور نهایی سفارش به صورت الکترونیکی در اختیار کاربران قرارداده می شود و کاربر موظف است وجه سفارش را از طریق افزایش اعتبار به صورت آنلاین یا به صورت نقدی درهنگام تحویل البسه پرداخت نماید.

اعتبار قبض صادر شده یک ماه پس از تاریخ دریافت بوده و پس از آن فاقد اعتبار است و پاکلین هیچگونه مسئولیتی در قبال البسه سفارش داده شده ندارد. کاربر تقبل می‌نماید در مقابل پرداخت سفارش، البسه ی خود را دریافت نماید. در صورت عدم پرداخت، البسه به خشکشویی عودت داده می شود و تا زمان پرداخت وجه کامل که شامل هزینه انبارداری، حمل و نقل و وجه خدمت می باشد نزد خشکشویی آنلاین پاکلین باقی می ماند. بدیهی است هرگونه افت کیفیت در اثر انبارداری در طول زمان مذکور بر عهده ی کاربر می باشد.

چنان چه کاربر بیشتر از مبلغ مورد نیاز اقدام به افزایش اعتبار نماید در صورت تمایل به بازگشت وجه باید ایمیل درخواست خود را به آدرس support@paklean.com با موضوع "درخواست بازگشت وجه" ارسال نماید. در این صورت مدت زمان بازگشت وجه مذکور از تاریخ ارسال ایمیل به مدت حداقل 10 روز کاری می باشد.

تحویل البسه

خشکشویی آنلاین پاکلین موظف است به مجرد آماده شدن سفارش مراتب را از طریق پیامک یا نوتیفیکیشن به کاربر اطلاع دهد و در طول بازه زمانی تعیین شده اقدام به تحویل سفارش نماید. کاربر تقبل می نماید در تاریخ و بازه زمانی تعیین شده در محل آدرس ارسال حضور داشته باشد در غیر این صورت ، البسه به خشکشویی عودت داده می شود و تا زمان پرداخت وجه کامل که شامل هزینه انبارداری، حمل و نقل و وجه خدمت می باشد نزد خشکشویی آنلاین پاکلین باقی می ماند. بدیهی است هرگونه افت کیفیت در اثر انبارداری در طول زمان مذکور بر عهده ی کاربر می باشد.

چنان‌چه تغییری در زمان تحویل به وجود آید، اطلاع رسانی و هماهنگی‌های لازم با کاربر توسط خشکشویی آنلاین پاکلین صورت خواهد گرفت. دارنده قبض رسید، صاحب البسه شناخته خواهد شد بنابراین کاربر باید در نگهداری قبض کوشا باشد. کاربر باید هنگام تحویل و دریافت البسه خود، تعداد آن را با تعداد مندرج در قبض صادر شده تطبیق دهد. در غیر این صورت هرگونه تناقض در تعداد البسه به عهده ی کاربر می باشد و خشکشویی آنلاین پاکلین از هر مسئولیتی مبرا است. کاربر موظف است هنگام تحویل، البسه را از نظر صحت، تعداد و کیفیت خدمات کنترل نماید و حداکثر تا 72 ساعت پس از تحویل البسه مراتب را به اطلاع پشتیبانی پاکلین برساند. در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین از هر گونه مسئولیتی مبرا است.