قوانین و مقررات خشکشویی آنلاین پاکلین

مقدمه
خشکشویی آنلاین پاکلین در راستاي توجه به اصل مشتري مداري و به طور اخص رعايت حقوق مشتريان و به منظور شفاف سازی كيفيت خدمات ارائه شده اقدام به تنظیم توافقنامه و قوانین همکاری نموده است لذا مشتریان خشکشویی آنلاین پاکلین پیش از ثبت نام، ثبت سفارش و دریافت خدمات ، توافقنامه و قوانین همکاری ذیل را مطالعه نمایید. در توافقنامه زیر، فرآیند ثبت نام و ارائه خدمات تحت این قوانین انجام می‌شود و تمامی کاربران ملزم به رعایت مفاد آن هستند. در بروزرسانی سرویس‌های خشکشویی آنلاین پاکلین قوانین جدید به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

تعاريف
خدمات دهنده خشکشویی آنلاین پاکلین: ارائه دهنده خدمات خشکشویی و اتوشویی که در اين توافقنامه خشکشویی آنلاین پاکلین ناميده مي شود. خدمات گیرنده کاربر یا مشتری: دريافت كننده خدمات خشکشویی و اتوشویی كه از اين پس در اين توافقنامه کاربر و یا مشتری ناميده مي شوند.

حساب کاربری
هر کاربر مجاز به ساختن یک حساب کاربری است. در غیر این صورت هیچگونه خدمات و تخفیف های موجود به مشتری تعلق نمیگیرد و در صورت بروز آسیب به البسه، خسارتی از سمت پاکلین به مشتری تعلق نمیگیرد و خشکشویی آنلاین پاکلین از هرگونه مسئولیتی مبرا می باشد.
در هنگام ثبت نام لازم است کاربر نام و نام خانوادگی صحیح و یک شماره موبایل (بنام شخص دارنده حساب کاربری باشد) و پست الکترونیکی معتبر تحت اختیار سفارش دهنده ثبت نماید. همچنین درج آدرس دقیق و قابل دریافت سرویس گیرنده باید به طور صحیح و دقیق وارد گردد و در صورت تغییر آدرس در طول انجام مراحل خدمات کاربر موظف به اطلاع آدرس جدید به خشکشویی آنلاین پاکلین می باشد در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین از هر گونه مسئولیت مبرا می باشد.
تمامی مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاعخشکشویی آنلاین پاکلین برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌ رسانی به شرکت انجام نشده است مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهده شخص کاربر خواهد بود و خشکشویی آنلاین پاکلین از هرگونه مسئولیت مبرا می باشد.
کاربران به هیچ وجه مجاز به ارائه حساب کاربری خود به شخصی دیگر نیست. مسئولیت تمامی فعالیت‌های انجام شده با هر حساب کاربری برعهده شخص کاربر نیز می‌باشد در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین از هرگونه مسئولیت مبرا می باشد.

دریافت و تحویل
خشکشویی آنلاین پاکلین موظف است طی زمانی که کاربر برای دریافت در اپلیکیشن یا در بخش سفارش وب سایت تعیین کرده است برای دریافت اقدام نماید.
خشکشویی آنلاین پاکلین موظف است طی زمانی که کاربر برای تحویل در اپلیکیشن یا در بخش سفارش وب سایت تعیین کرده است اقدام به تحویل به موقع نماید.

خدمات
کاربر قبل از تحویل البسه خود موظف است جیبهای آن را شخصاً بازبینی نماید، در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین هیچگونه مسئولیتی در قبال اشیا داخل جیب های البسه نخواهد داشت.
خشکشویی آنلاین پاکلین در قبال هر شی جانبی چسبانده شده به البسه تحویلی از جمله تحویلی از جمله کمربند، سگک،دکمه، سنجاقفلی، منجوق، لوگوی رنگ شده، زینت چرمی، پوست،علامت، زیپ، کلاه، یقه، تودوزی داخلی در صورت آسیب از هرگونه مسئولیتی مبرا می باشد.
درصورت خسارت به اقلام تحویلی به خشکشویی آنلاین پاکلین، در صورتی که آن قلم جزِئی از ست (مثل ست کت و شلوار، ست مبل، ست پرده و یا هر دست و ست بوده باشد) خشکشویی آنلاین پاکلین فقط در قبال قلم خسارت دیده مسئول می باشد و جبران خسارت متوجه کل ست می باشد.
پرده ها و کرکره ها زینتی های چسبانده شده به واسطه چسب (بسیاری از افزودنی ها توان مواد خشکشویی را ندارند و در آبشویی از بین می روند، مخصوصا آنهایی که در معرض آفتاب بوده و بیش از یکسال عمر دارند.) منگوله (ممکن است در معرض آفتاب تضعیف شده باشند) بند پرده ( بسیاری از آنها برای خشکشویی شدن، طراحی نشده اند. بسیاری با پلاستیک ساخته شده اند و برای راحتی با چسب چسبانده شده اند) سرب پایین پرده ( می توانند کوچک، گرد، سنگین و زنجیری باشند که احتمال آسیب در زمان خشکشویی و چنگ داخل سبد ماشین خشکشویی چنگ داخل سبد ماشین خشکشویی را دارا می باشد) لطفا در منزل از پرده جدا شوند. طرح های نقره کوب و طلاکوب (بسیاری از دانه های رنگ به صورت ناپایدار به پارچه چسبیده اند و در زمان شستشو/ خشکشویی از پارچه جدا می شمند، بعضشا در شستشوی اول و یا دوم دوام می آورند. ولی در انتها از بین می روند. طول عمر طلاکوب و نقره کوب ها به مرور شستشواز بین می روند. (لطفا توجه داشته باشید که خشکشویی آنلاین پاکلین نمی تواند مسئولیت این موضوع را بپذیرد.) گلدوزی های قدیمی و ضعیف (ممکن است در حین شتشو از بین بروند) آب گرفتگی (مراحل شتشو/خشکشویی میتواند باعث 10% آبگرفتگی شوند، مراحل کاری بعد از شتشو می تواند آن را برطرف کند، در غیر اینصورت به مرور زمان به حالت اول بر میگردد.) اقلام خانگی ( پتو، ملحفه، روفرشی منزل) ، اقلام چربی و نوبوک ( لطفا توجه داشته باشید، چسب ها، عیوب و ایراداتی که زمان تولید در کارخانه، مخفی شده بودندف ممکن است بعد از مراحل شتشو نمایان شوند.هر چند در حین کار تمامی مراقبت ها به کار گرفته می شوند. خشکشویی آنلاین پاکلین قادر به مخفی نگه داشتن تمامی این عیوب نیست و ممکن است چسب ها و دوخت های به کار گرفته شده در زمان تولید به شکل اول بازنگردد.
خشکشویی آنلاین پاکلین نسبت به شل شدن و افتادن دکمه ها، زدگی(پارگی)، تغییر رنگ پارچه ‌های رنگین یا دو رنگی در اثر آفتاب خوردگی (مخصوصا در تورها و پرده ها)،آب رفتن، کوتاه شدن و تنگ شدن بعضی از پارچه‌ های البسه ها که شستن و اتو کردن آن ها باعث آب رفتن، رنگ پریدگی(کم رنگ شدن) و یا شکستگی پارچه میشود و یا نیازمند مراقبت ویژه است هیچگونه مسئولیتی ندارد مگر اینکه کاربر در هنگام ثبت سفارش در بخش توضیحات برنامه درج نماید، در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین از هر گونه مسئولیتی مبرا می‌باشد. • خشکشویی آنلاین پاکلین هیچگونه تضمینی در قبال پاک شدن تمامی لکه ها (همانند لکه چربی ، مواد غذایی، سیاهی، جوهر، رنگ صنعتی و ...) ندارد و در صورتی که بعد از انجام عمل خشکشویی و شست و شو باز هم لکه ای برجای ماند خشکشویی آنلاین پاکلین از هرگونه مسئولیت مبرا می باشد.
اگر در هنگام خشکشویی و حمل و نقل خسارتی به البسه وارد شود خشکشویی آنلاین پاکلین خسارت وارده را به طور عادلانه جبران خواهد کرد که در هر حال، بیشتر از 10 برابر اجرت خدمات مندرج در فاکتور خشکشویی آنلاین پاکلین با توجه به ارزش مستهلک شده اقلام به نظر کارشناس اتحادیه پوشاک می باشد. پاکلین از دستورالعملهای اتحادیه لباس و پوشاک در مورد خسارات پیروی می کند.ما جنس جدید را با قدیم جاگیزین نمی کنیم،در نتیجه عمر و سن قلم بالید ثابت شود. شرایط و حالت قلم یا اقلام، به جبران خسارت الویت دارد. در صورت تایید خسارت، ارزش مستهلک شده آن پرداخت خواهد شد.

هزینه‌ها‏‏‏‏‏‏ و نحوه پرداخت
هزینه خدمات خشکشویی آنلاین پاکلین براساس نرخ اتحادیه خشکشویی تهران می‌باشد.
نرخ خدمات موجود در سایت و برنامه موبایل برای لباس‌های ساده و معمولی بوده و لباس‌های خاص در آن لحاظ نشده است. در خصوص این دسته از لباس‌ها، قیمت نهایی طبق توافق با مشتری صورت می گیرد.
رسید دریافت البسه در صورت درخواست مشتری در محل دریافت ارائه و وجه آن به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه کارت خوان و یا به صورت آنلاین دریافت می گردد و فاکتور نهایی به صورت الکترونیکی در اختیار مشتریان قرارداده می شود. در صورت عدم درخواست مشتری مبنی بر ارائه رسید دریافت البسه، خشکشویی آنلاین پاکلین از هر گونه مسئولیت در قبال تناقض البسه تحویلی و فاکتور الکترونیکی مبرا می باشد.
کاربر تقبل می‌نماید در مقابل پرداخت نرخ مندرج در فاکتور، کالای مذکور را دریافت نماید و در صورت عدم پرداخت، کالا به خشکشویی آنلاین پاکلین عودت می‌شود تا زمانی که وجه مذکور که شامل هزینه انبارداری و وجه خدمت می باشد پرداخت گردد.

تماس با ما
درصورت وجود هرگونه سؤال و مشکل، همکاران ما در مرکز تماس آماده پاسخگویی به شما هستند. شماره تلفن مرکز تماس 02128424607 و پست الکترونیکی info@paklean.com می باشد.