قوانین و مقررات خشکشویی آنلاین پاکلین

مقدمه
خشکشویی آنلاین پاکلین در راستاي توجه به اصل مشتري مداري و به طور اخص رعايت حقوق مشتريان و به منظور شفاف سازی كيفيت خدمات ارائه شده اقدام به تنظیم توافقنامه و قوانین همکاری نموده است لذا مشتریان خشکشویی آنلاین پاکلین پیش از ثبت نام و دریافت خدمات ، توافقنامه و قوانین همکاری ذیل را مطالعه نمایید. در توافقنامه زیر، فرآیند ثبت نام و ارائه خدمات تحت این قوانین انجام می‌شود و تمامی کاربران ملزم به رعایت مفاد آن هستند. در بروزرسانی سرویس‌های خشکشویی آنلاین پاکلین قوانین جدید به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

تعاريف
خدمات دهنده خشکشویی آنلاین پاکلین: ارائه دهنده خدمات خشکشویی و اتوشویی که در اين توافقنامه خشکشویی آنلاین پاکلین ناميده مي شود.
خدمات گیرنده کاربر یا مشتری: دريافت كننده خدمات خشکشویی و اتوشویی كه از اين پس در اين توافقنامه کاربر و یا مشتری ناميده مي شوند.

حساب کاربری
هر کاربر مجاز به ساختن یک حساب کاربری است.
در هنگام ثبت نام لازم است کاربر نام و نام خانوادگی صحیح و یک شماره موبایل معتبر تحت اختیار سفارش دهنده ثبت نماید. همچنین درج آدرس دقیق و قابل دریافت سرویس گیرنده باید به طور صحیح و دقیق وارد گردد و در صورت تغییر آدرس در طول انجام مراحل خدمات کاربر موظف به اطلاع آدرس جدید به خشکشویی آنلاین پاکلین می باشد در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین از هر گونه مسئولیت مبرا می باشد.
تمامی مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع خشکشویی آنلاین پاکلین برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌ رسانی به شرکت انجام نشده است مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهده شخص کاربر خواهد بود و خشکشویی آنلاین پاکلین از هرگونه مسئولیت مبرا می باشد.
کاربران به هیچ وجه مجاز به ارائه حساب کاربری خود به شخصی دیگر نیست. مسئولیت تمامی فعالیت‌های انجام شده با هر حساب کاربری برعهده شخص کاربر نیز می‌باشد در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین از هرگونه مسئولیت مبرا می باشد.

دریافت و تحویل
خشکشویی آنلاین پاکلین موظف است طی زمانی که کاربر برای دریافت در اپلیکیشن یا در بخش سفارش وب سایت تعیین کرده است برای دریافت اقدام نماید.
خشکشویی آنلاین پاکلین موظف است طی زمانی که کاربر برای تحویل در اپلیکیشن یا در بخش سفارش وب سایت تعیین کرده است اقدام به تحویل به موقع نماید.

خدمات
کاربر قبل از تحویل البسه خود موظف است جیبهای آن را شخصاً بازبینی نماید، در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین هیچگونه مسئولیتی در قبال اشیا داخل جیب های البسه نخواهد داشت.
خشکشویی آنلاین پاکلین نسبت به شل شدن و افتادن دکمه ها، زدگی(پارگی)، تغییر رنگ پارچه ‌های رنگین یا دو رنگی در اثر آفتاب خوردگی (مخصوصا در تورها و پرده ها)،آب رفتن، کوتاه شدن و تنگ شدن بعضی از پارچه‌ های البسه ها که شستن و اتو کردن آن ها باعث آب رفتن، رنگ پریدگی(کم رنگ شدن) و یا شکستگی پارچه میشود و یا نیازمند مراقبت ویژه است هیچگونه مسئولیتی ندارد مگر اینکه کاربر در هنگام ثبت سفارش در بخش توضیحات برنامه درج نماید، در غیر این صورت خشکشویی آنلاین پاکلین از هر گونه مسئولیتی مبرا می‌باشد.
خشکشویی آنلاین پاکلین هیچگونه تضمینی در قبال پاک شدن تمامی لکه ها (همانند لکه چربی ، مواد غذایی، سیاهی، جوهر، رنگ صنعتی و ...) ندارد و در صورتی که بعد از انجام عمل خشکشویی و شست و شو باز هم لکه ای برجای ماند خشکشویی آنلاین پاکلین از هرگونه مسئولیت مبرا می باشد.
اگر در هنگام خشکشویی و حمل و نقل خسارتی به البسه وارد شود خشکشویی آنلاین پاکلین خسارت وارده را به طور عادلانه جبران خواهد کرد که در هر حال، بیشتر از یک سوم بهای قیمت اولیه کالا، یا 10 برابر مقدار دستمزد البسه نخواهد بود و سفارش دهنده (کاربر) با قبول این شرایط این بند را نیز قبول کرده است.

هزینه‌ها‏‏‏‏‏‏ و نحوه پرداخت
هزینه خدمات خشکشویی آنلاین پاکلین براساس نرخ اتحادیه خشکشویی تهران می‌باشد.
نرخ خدمات موجود در سایت و برنامه موبایل برای لباس‌های ساده و معمولی بوده و لباس‌های خاص در آن لحاظ نشده است. در خصوص این دسته از لباس‌ها، قیمت نهایی طبق توافق با مشتری صورت می گیرد.
رسید دریافت البسه در صورت درخواست مشتری در محل دریافت ارائه و وجه آن به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه کارت خوان و یا به صورت آنلاین دریافت می گردد و فاکتور نهایی به صورت الکترونیکی در اختیار مشتریان قرارداده می شود. در صورت عدم درخواست مشتری مبنی بر ارائه رسید دریافت البسه، خشکشویی آنلاین پاکلین از هر گونه مسئولیت در قبال تناقض البسه تحویلی و فاکتور الکترونیکی مبرا می باشد.
کاربر تقبل می‌نماید در مقابل پرداخت نرخ مندرج در فاکتور، کالای مذکور را دریافت نماید و در صورت عدم پرداخت، کالا به خشکشویی آنلاین پاکلین عودت می‌شود تا زمانی که وجه مذکور که شامل هزینه انبارداری و وجه خدمت می باشد پرداخت گردد.

تماس با ما
درصورت وجود هرگونه سؤال و مشکل، همکاران ما در مرکز تماس آماده پاسخگویی به شما هستند. شماره تلفن مرکز تماس 02128424607 و پست الکترونیکی info@paklean.com می باشد.